ВАРІАНТИ БАНКЕТНИХ ЗАЛІВ
«БІСТРО ПЕКАРЯ» - Березівка

 

Сьогодні важливі дати такі, як день народження, прийнято відзначати в ресторані. Це зручно і не вимагає зайвих клопотів. А якщо ресторан знаходиться в красивому місці, то свято може перетворитися на справжній казковий відпочинок.

ЗАМОВИТИ БАНКЕТ В РЕСТОРАНІ

Проведення банкетів в ресторані “Бістро Пекаря”, с. Березівка – це шикарний відпочинок на природі далеко від Києва. Ви можете окремо замовити послугу кейтерингу, якщо хочете перенести святкування додому, або просто замовити доставку улюблених страв.

Щоб банкет в ресторані пройшов найкращим чином, варто заздалегідь продумати всі деталі, починаючи з меню і закінчуючи оформленням. У вашому розпорядженні буде затишна дитяча кімната та безпечний майданчик, де наші аніматори зроблять відпочинок ваших дітей незабутнім. Наш ресторан з великими банкетними залами знаходиться під Києвом в c. Березівка ​​по трасі Київ-Житомир.

РЕСТОРАН ДЛЯ БАНКЕТУ ПІД КИЄВОМ

Якщо ви ще не вирішили, в якому ресторані провести банкет, пропонуємо розглянути наш варіант! Ми зробили все, щоб відпочинок гостей був максимально комфортним. Ресторан для банкету в с. Березівка ​​має власну пекарню. Крім частувань, музики та інших розваг, рекомендуємо спробувати різні види свіжоспеченого хліба. Вони однозначно не залишать вас байдужими.

Ми використовуємо аргентинський гриль і індивідуальну технологію приготування м’яса на ньому. У винному бутику ви знайдете великий асортимент якісних вин світових виробників.

СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ВМІЩУЄ НАШ РЕСТОРАН?

Максимальна кількість місць в ресторані 162. Площа ресторану 350 м2 і вона розділена на кілька приміщень:

  • Основний зал – 144 м2;
  • Камінний зал – 40 м2;
  • Сімейний зал – 24 м2;
  • Тераса – 84 м2.

Вся територія займає приблизно 1900 м2 з урахуванням зелених зон, дитячих майданчиків і місць відпочинку. Тому наш ресторан для красивого весілля також відмінно підійде. Підготовка до таких серйозних подій вимагає деякого часу через, те бронь залу рекомендуємо робити заздалегідь.

Оренда банкетного залу в ресторані в с. Березівка ​​під Києвом обійдеться зовсім недорого так, як ми дбаємо про наших гостів і для вашої зручності розробили формат «All inclusive».